Informace pro rodiče

Aktuality
Přijímací řízení na SŠ
O Cermat testech
Webináře a poradna

Vše, co potřebujete vědět o přijímačkách! Procházíme pro vás nejdůležitější témata a přinášíme aktuální informace o výběru středních škol, přihlašovacím procesu, CERMAT testech a našich vzdělávacích akcích. Navigujeme vás skrze nejsložitější části přijímacího procesu a sdílíme s vámi osvědčené rady, jak optimálně přistupovat k přípravě a zvládat stresové situace. S radostí vám přinášíme nejnovější informace, abyste nemuseli ztrácet čas zdlouhavým googlením. 😊

Webinář 5.12.2023
Matematika

Jako mikulášskou nadílku jsme si připravili webinář k přijímačkám z 9. třídy. Společně se podíváme na řešení vybraného testu z matematiky z loňského roku.
Webináře a poradna
Webinář 14.12.2023
Čeština

Vánoce jsou v Eduziu letos trochu dříve! Připravili jsme další webinář k přijímačkám z 9. třídy. Tentokrát se zaměříme na řešení testu z češtiny z loňského roku.
Webináře a poradna
CERMAT zveřejnil výsledky jednotných přijímaček za ak. rok 2022/23

Analytická zpráva z Centra se zaměřuje především na shrnutí výsledků jednotných přijímacích zkoušek z matematiky a českého jazyka a literatury pro školní rok 2022/2023.
Jakou přípravku s EDUZIEM zvolit?

Kolik testů nanečisto si zakoupit? Jaký je rozdíl mezi testy nanečisto a testy v platformě EDUZIO? Kde si můžu zkusit modelový test zdarma?