CHCEŠ SE DOSTAT NA MEDICÍNU?
Otestuj své znalosti v reálném přijímacím testu.
Z fyziky, chemie a biologie

Jak se nejlépe připravit na přijímací test na lékařskou fakultu?

U většiny škol je rozhodující test, který prověří znalosti z chemie, biologie a fyziky. Na Eduziu si ho můžeš vyzkoušet, protože být připraven je klíč k úspěchu.

Reálné otázky

Reálné otázky

Budeš vědět do čeho jdeš. Všechny testy na Eduzio odpovídají úrovni znalostí, která je požadována na přijímačkách na LF.

Reálné otázky

Test zdarma

TV základní verzi najdeš test zdarma, kterýmůžeš vyzkoušet a zjistit v čem válíš a na čem naopak bude potřeba zapracovat.

Reálné otázky

Přijímačky nanečisto

Už si docela věříš, ale co když jsou ostatní stejně dobří? Zapiš si přijímačky nanečisto a porovnej se s dalšími studenty.

Eduzio testy na medicínu

Zaměř se na konkrétní oblast, která ti dělá problémy nebo trénuj kompletní přijímací test.

Biologie

Biologie

Biologie
Chemie

Chemie

Chemie
Fyzika

Fyzika

Fyzika
Test na LF

Souhrnný test

Souhrnný test

Jak to Eduzio funguje?

Na výběr máme 3 úrovně, které tě na přijímací zkoušku na vysokou školu připraví.
Začít můžeš ukázkovým zkušebním testem zdarma a postupně pokračovat až k samotným přijímačkám nanečisto.

Test zdarma
Test zdarma

Test zdarma

  • Ideální volba, pokud si chceš pouze otestovat , jak celá platforma Eduzio funguje a orientačně zjistit, jak na tom vlastně jsi se svými znalostmi.
  • V základní verzi najdeš jeden test, který obsahuje příklady otázek. Uděláš si tak představu, jaké otázky u přijímacího testu na lékařskou fakultu čekat.
Test zdarma
Přípravné přijímací testy
Přípravné přijímací testy

Přípravné přijímací
testy

  • Vyzkoušel si test zdarma a chtěl by ses posunout zas o kousek dál? Za malý poplatek si můžeš pořídit verzi, která ti ukáže skutečné přijímací testy.
  • Na výběr máš mnoho variant testů , které obsahem i délkou odrážejí přijímačky. Navíc u každé správné odpovědi uvidíš i krátký komentář s vysvětlením , proč tomu tak je.
Přípravné přijímací testy
Přijímačky nanečisto + termín
Přijímačky nanečisto + termín

Přijímačky nanečisto
+ termín

  • Jak to asi bude vypadat, až to skutečně přijde? Roli hraje nejen úroveň znalostí, ale také míra nervozity a připravenost ostatních uchazečů.
  • Všichni přihlášení studenti poměří své síly v jeden den. A pouze jeden pokus musí stačit na to, dostat ze sebe v této simulaci přijímaček to nejlepší.
Přijímačky nanečisto + termín

V přípravě na medicínu Vám komplexně pomůže MUDRstart.

MUDRstart

Co o Eduzio říkají studenti?

Recenze

Už je to dlouhá doba, co jsem dokončila střední. Předtím jsem vystudovala ekonomku a pracovala nějakou dobu jako účetní. Takže jsem byla přírodovědným oborům dosti vzdálená…

Vždycky jsem ale snila o studiu medicíny, takže jsem rok před přijímačkami začala intenzivně studovat a svoje studium jsem doplňovala psaním testů na Eduziu. Vždy jsem dostala jasnou zpětnou vazbu, takže jsem věděla, jak na tom jsem.

Využila jsem všechny 3 možnosti jako otevřené, uzavřené testy a přijímačky nanečisto. Jsem za to ráda, že jsem mohla trénovat na úrovni 21. století.


Jana, 42,
studentka medicíny

Poslední ročník na střední byl pro mě jeden večírek za druhým, maturita, přijímačky – nevěděla jsem, kde mi hlava stojí. Nechodila na žádné přípravné kurzy a rozhodla jsem se doslova až na poslední chvíli, že chci na medicínu, tak jsem ve strašném skluzu procházela modelovky a k tomu využívala uzavřené testy na Eduziu.

Nakonec jsem napsala přijímačky nanečisto a výsledek byl víc než uspokojující a to i v reálném testu!


Oldřiška Málková, 19 let,
studentka medicíny