Připojte se na náš webinář zdarma!

Na 5. 12. a 14. 12. 2023 jsem připravili webinář z matiky a češtiny.
Pojďme si společně vysvětlit test z loňských přijímaček z devítky.

Dostaň se s námi na svoji vysněnou střední školu!

Spustili jsme přihlašování na termíny přijímaček nanečisto pro tento školní rok 2023/2024.

Otestuj se v našem modelovém testu!

Otestuj své znalosti češtiny a matematiky v našem modelovém testu.

S více než 30 lety zkušeností v tvorbě učebnic pro základní školy jsme se stali experty, na které se můžete spolehnout. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují nabízet vzdělávací obsah na nejvyšší úrovni, který je prověřený generacemi studentů.
Strategie, tipy a triky - všechno vám přijde jednoduché! Vyzkoušejte si nanečisto, co vás čeká na SŠ a zvládněte přijímačky s přehledem!
S naší pomocí vám ČJ a M dají smysl a přijímačky nanečisto pro vás budou zábavnou výzvou!

Přijímačky na obzoru?

Společně je překonáme! U nás si můžete vyzkoušet, jaké to je absolvovat jednotnou přijímací zkoušku z ČJ a M předem. Nabízíme autentickou simulaci testů formátu CERMAT, kde se naučíte zvládat čas, nervozitu i záznamový arch.

Kromě toho máme pro vás skvělou novinku!

Náš nový program samostudia vám umožní provádět testy v libovolném množství a kdykoli podle vašich preferencí v rámci naší platformy. 💡 A pozor! Toto samostudium bude k dispozici pro nákup od 📆 1. 11. 2023.

modelový test si můžete zkusit

Eduzio testy na střední školu

Zaměř se na konkrétní oblast, která ti dělá problémy nebo trénuj kompletní přijímací test.

Test na LF

O testech z Cermatu

O testech z Cermatu
Český jazyk

Český jazyk

Český jazyk
Matematika

Matematika

Matematika

How does Eduzio work?

Na výběr máme 3 úrovně, které tě na přijímací zkoušku na střední školu připraví. Začít můžeš modelovým testem zdarma a postupně pokračovat až k samotným přijímačkám nanečisto.

Test
zdarma

  • Ideální volba, pokud si chceš pouze otestovat , jak celá platforma Eduzio funguje a orientačně zjistit, jak na tom vlastně jsi se svými znalostmi.
  • V základní verzi najdeš jeden test, který obsahuje příklady otázek. Uděláš si tak představu, jaké otázky u přijímacího testu.

Přijímačky nanečisto
"on-line či off-line"

  • Jak to asi bude vypadat, až to skutečně přijde? Roli hraje nejen úroveň znalostí, ale také míra nervozity a připravenost ostatních uchazečů.
  • Všichni přihlášení studenti poměří své síly v jeden den. A pouze jeden pokus musí stačit na to, dostat ze sebe v této simulaci přijímaček to nejlepší.

Samostudium
formou testů

  • Vyzkoušel si test zdarma a chtěl by ses posunout zas o kousek dál? Za malý poplatek si můžeš pořídit verzi, která ti ukáže další varianty testů na bázi CERMAT z deváté třídy.
  • Navíc u každého testu pak uvidíš vysvětlovací video se správným řešením testových otázek. správné odpovědi uvidíš i krátký komentář s vysvětlením, proč tomu tak je.
  • Testy budou v platformě aktivní od 1. 11. 2023.

What do students say about Eduzio?

Vaše recenze

Díky testům od Eduzia jsem se skvěle připravil na přijímací zkoušky na střední školu. Ocenil jsem zejména realističnost testovacích otázek a skvělý systém srovnání s ostatními. Po absolvování modelových testů jsem měl jasno v tom, co potřebuji ještě vylepšit.

Tomáš, 16,
student

Příprava na přijímací zkoušky může být stresující, ale s Eduziem to bylo mnohem snazší. Platforma mi poskytla skvělou zpětnou vazbu po každém testu a nabídla širokou škálu testů. Díky Eduziu jsem byla na přijímačkách sebevědomější a nakonec jsem je zvládla na výbornou!

Jana, 16,
studentka